FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Hörnetagehylla 9502009
nr 950 2009
Hörnetagehylla
height: 162 cm, wear, damages.
höjd: 162 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday Mars 23 2015
at 20:39:48
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)